Ѕирнете во дел од најубавите детски соби во домовите низ Македонија (фото)


Ѕирнете во дел од најубавите детски соби во домовите низ Македонија (фото)

Од розов рај до царство на играчките со дезен со точки, дел од највпечатливите детски соби од домовите низ Македонија на Инстаграм.

dzirnete-vo-del-od-najubavite-detski-sobi-vo-domovite-niz-makedonija-foto-01.jpg

Детската соба е место каде најмалите царуваат. Нивното забавно катче, нивното засолниште од светот...

Какви детски соби уредуваат за своите малечки луѓето низ домовите во Македонија?

Избравме неколку највпечатливи од Инстаграм. Некаде се користени пастелни бои, во други е одено на повпечатлива варијатна.

Дел од најубавите детски соби во домовите низ Македонија, преку профилите на родителите:

Maja Кикириткова

Моника Ангеловски 

Ана Ристова

Maja Заковска

Детското катче во домот на Моника Зец

Зорана Голомеиќ

Елена Алач

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Најубавите цветни балкони на кои ќе сакате да ја поминете цела пролет (фото) Љубителите на природа едвај чекаат да дојде пролет за да ги декорираат терасите ...
Во духот на морето: Елегантна вила на Хвар Иако оваа вила нема поглед на море, сепак е сместена на одлична локација – во ед...
Во домот на Даниела во Германија: Одлично уредена занимална за нејзините 3 дечиња (фото) „Во занималната кај нас преовладува едно шаренило од бои, слободата во играта и ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg