Кафуле во Солун со поглед на море е розов рај (фото)

Мирис на море и на цветни соништа... Од кафе во розови шолји до совршени цветни аранжмани во розови нијанси, ве телепортираме во розовиот рај во Солун.

rozovo-kafule-vo-solun-so-pogled-na-more-foto-01.jpg

PinkDot е кафуле во Солун, со поглед кон море, во кое сè е обоено во розово.

Од масите и цветните аранжмани до садовите и чашките, таму сè е во знакот на оваа боја.

Кафето, десертите и коктелите ќе ги консумирате во атмосфера која изгледа како цветен сон, а сигурно нема да одолеете да направите и некоја фотка за на Инстаграм.

Ве телепортираме во розовиот рај во Солун:

Повеќе фотки на следната страна...Би можело да ве интересира:

На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...
На гости кај Љупка: Стан во Струмица од 140m2 со луксузни детали во сребрена боја (фото) „Од шивачките машини на баба ми направив трпезариска маса на која сум горда, а о...
На гости кај Мими: Стан во Скопје со детали во златна боја и балкон со многу цвеќе (фото) „Од терасата имаме преубав поглед со зеленило и се надевам ќе уживаме уште долго...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg