Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


10 локали во Скопје со ентериер со шик и урбана нота

Ви се допаѓа ли што сè повеќе локалите во Скопје вложуваат во уредувањето на ентериерот? Кој ви е омилен?

10-lokali-vo-skopje-so-enterier-so-shik-i-urbana-nota-01.jpg

Индустриски стил надополнет со уметнички дела, впечатлив шанк и внимателно избрани детали.... Во Скопје постојат многу локали каде е вложено многу време и љубов во уредувањето на ентериерот.

Тие имаат урбана нота и изгледаат светски, а уживањето во пијалак таму е вистинско задоволство.

Локали во Скопје со ентериер со шик и урбана нота:

Soma Bar

https://www.instagram.com/p/CSY2S4hMmQr/

Audio Bar

Three Bar & Kitchen

Dolap

Concept 37

Уште 5 локали на следната страна...Би можело да ве интересира:

На гости кај Сандра: Стилски уредена куќа во Скопје со маслинови дрвца и бохо детали (фото) „Кујната е со црни вградливи елементи, црн гранитен мијалник и скриен фрижидер. ...
На гости кај Ивана: Совршено уредено поткровје од куќа во Прилеп, со непречен поглед кон градот (фот... „Домот ни е лоциран точно под Марковите Кули во Прилеп. Поткровјето го почн...
На гости кај Јулинда и Рилинд: Стилски стан во Скопје со кујна со отворени полици (фото) „Островот е централниот момент на нашата кујна и дом и иако просторот не ни дозв...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg