Куќа во Македонија и уште 13 најубави простори од земјите низ светот (фото)


Куќа во Македонија и уште 13 најубави простори од земјите низ светот (фото)

Од стан со поглед на Ајфеловата кула во Париз до совршено новогодишна украсена семејна куќа во Дојран...

kukja-vo-makedonija-i-ushte-13-najubavi-prostori-od-zemjite-niz-svetot-foto-01.jpg

Дали сте вљубеници во уредувањето на ентериерот? Ако е така, тогаш овие фотографии ќе ве воодушеват…

Тура низ убави простори низ светот:

Новогодишно украсена семејна куќа во Дојран

kukja-vo-makedonija-i-ushte-13-najubavi-prostori-od-zemjite-niz-svetot-foto-02.jpgфото: Инстаграм Ангелина Митаноски

Минималистичка хотелска соба во планински предел во Турција

kukja-vo-makedonija-i-ushte-13-najubavi-prostori-od-zemjite-niz-svetot-foto-03.jpg

Впечатлива зелена кујна во реновирана куќа во Конектикат

kukja-vo-makedonija-i-ushte-13-najubavi-prostori-od-zemjite-niz-svetot-foto-04.jpg

Мала градина во куќа во Берлин

kukja-vo-makedonija-i-ushte-13-najubavi-prostori-od-zemjite-niz-svetot-foto-05.jpg

Уникатна бања во куќа во Сиднеј, Австралија

kukja-vo-makedonija-i-ushte-13-najubavi-prostori-od-zemjite-niz-svetot-foto-06.jpg

Бања со поглед во стан во Шкотска

kukja-vo-makedonija-i-ushte-13-najubavi-prostori-od-zemjite-niz-svetot-foto-07.jpg

Дневна соба со висок плафон во Канада

kukja-vo-makedonija-i-ushte-13-najubavi-prostori-od-zemjite-niz-svetot-foto-08.jpg

Базен во хотел во Шпанија

kukja-vo-makedonija-i-ushte-13-najubavi-prostori-od-zemjite-niz-svetot-foto-09.jpg

Уште 7 простори на следната страна...Би можело да ве интересира:

Живот со стил во една соба? Можно е! Ви претставуваме како изгледа домот на една млада дама, кој и покрај скромната к...
На гости кај Ива од Битола: Розов дом во Барби стил (фото) Ива, која работи како судија – поротник при Апелационен суд Битола, смета дека д...
Во домот на Даниела во Германија: Одлично уредена занимална за нејзините 3 дечиња (фото) „Во занималната кај нас преовладува едно шаренило од бои, слободата во играта и ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg