Совршено уреден стан во скандинавски стил на девојка од Полска (фото)

С. С. | Црнобело



Би можело да ве интересира:

Најубавата новогодишно украсена куќа во Македонија е во Дојран (фото) Во Дојран има куќа која е толку убаво накитена што во вас ќе разбуди детска радо...
На гости кај Даниел: Стан во срцето на Дебар Маало со впечатлива кујна и поглед кон Водно (фото) „Идејата зад станот беше да се создаде атмосфера на уметничко студио и...
На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg