Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


На гости кај Љупка: Стан во Струмица од 140m2 со луксузни детали во сребрена боја (фото)

Нашата дневна соба е поделена во неколку катчиња и секое е со свој посебен печат.

na-gosti-kaj-ljupka-stan-vo-strumica-od-140m2-so-luksuzni-detali-vo-srebrena-boja-foto-18.jpeg

Под самиот прозорец се наоѓа отоманчето кој го истапацирав со сребрена еко кожа и фотелјата која е омиленото место на маж ми. 

na-gosti-kaj-ljupka-stan-vo-strumica-od-140m2-so-luksuzni-detali-vo-srebrena-boja-foto-14.jpeg

Секое утро овде пиеме кафе со најубавиот поглед во градот – познатиот баир Свети Илија и Царевите кули.

na-gosti-kaj-ljupka-stan-vo-strumica-od-140m2-so-luksuzni-detali-vo-srebrena-boja-foto-24.jpeg

Во домот имаме премногу детали, но сите заедно ја прават душата на нашата „дома“.

na-gosti-kaj-ljupka-stan-vo-strumica-od-140m2-so-luksuzni-detali-vo-srebrena-boja-foto-08.jpeg

Спалната е во многу едноставен стил, но мене енергијата во неа многу ми е пријатна.

na-gosti-kaj-ljupka-stan-vo-strumica-od-140m2-so-luksuzni-detali-vo-srebrena-boja-foto-29.jpeg

Имам многу книги и мое катче каде се кријам од секојдневието и читам, a се разбира тука ми е и катчето за разубавување.

na-gosti-kaj-ljupka-stan-vo-strumica-od-140m2-so-luksuzni-detali-vo-srebrena-boja-foto-32.JPG

Кујната е вистинско мало царство во мојот дом. Таа е малечка, но многу функционална.

na-gosti-kaj-ljupka-stan-vo-strumica-od-140m2-so-luksuzni-detali-vo-srebrena-boja-foto-25.jpeg

Продолжува на следната страна...


Би можело да ве интересира:

На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...
На гости кај Јована: Стан во Скопје со бели кујнски апарати и впечатлива маса од масивно дрво (фото) „Кујната е изработена од бел мат медијапан по нарачка со бела вградена техника, ...
На гости кај Мими: Стан во Скопје со детали во златна боја и балкон со многу цвеќе (фото) „Од терасата имаме преубав поглед со зеленило и се надевам ќе уживаме уште долго...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg