Кафулето со најубав поглед кон море и магично зајдисонце на првиот крак во Грција, низ објективот на инстаграмџиите

Кафулето во Вила Стаса сè уште важи за едно од најубавите места на првиот крак во Грција, каде сте опколени со природа и тиркизното море, а тука ќе го доживеете и најмагичното зајдисонце.

kafuleto-so-najubav-pogled-kon-more-i-magichno-zajdisonce-na-prviot-krak-vo-grcija-niz-objektivot-na-instagramdjiite-01.jpg

Вила Стаса се наоѓа на самиот почеток во местото Лутра, сместено е помеѓу карпи, во сенка и ладовина, со неверојатен поглед кон тиркизното море.

Можете да се освежите со кафе или ладен пијалак додека се релаксирате со звукот на брановите кои се удираат од карпите, чекајќи да го доживеете најубавото зајдисонце.

Ова кафуле дефинитивно важи за едно од најубавите на кракот, а тоа го потврдуваат и инстаграмџиите:

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Рајски хотел во Дубровник со интимна плажа и неверојатен поглед (фото) Ммм, мини заливче на Јадранското Море, мир, кристална вода, романтична атмосфера...
Најубавиот бич бар на првиот крак во Грција, низ објективот на инстаграмџиите Коктел под совршена шарена сенка наутро или чаша вино крај оганче навечер... Ово...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg