Рајски хотел во Дубровник со интимна плажа и неверојатен поглед (фото)

Ммм, мини заливче на Јадранското Море, мир, кристална вода, романтична атмосфера... Отпатувајте на миг во еден од најубавите хотели во Хрватска.

hotel-vo-dubrovnik-so-sovrshena-intimna-plazha-i-neverojaten-pogled-foto-01.jpg

Хотелот „Bellevue“ во Дубровник е место каде ќе сакате да се разбудите во овие топли летни денови, поради совршениот поглед од собите кон Јадранското Море, но и прекрасната интимна плажа.

Кон неа се симнувате по скали, а опкружена е со зеленило и карпи.

Овој мини залив е вистинско мало парче од рајот.

Доживејте ја атмосферата во овој хотел, преку фотографиите на инстаграмџиите:

https://www.instagram.com/p/CeQZS1VsSl8/

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На гости кај Розалиа: Семејна куќа од 110m2 во Кавадарци со детски соби со балдахини (фото) „Времето поминато со семејството во периодот на празниците е бесценето, уживаме ...
На гости кај Ангела: Стан од 60m2 во Капиштец, со кујна во пастелно зелена боја и уникатни декорации... „Како архитект секогаш сум инспирирана од геометријата и модерната уметност на п...
На гости кај Јулинда и Рилинд: Стилски стан во Скопје со кујна со отворени полици (фото) „Островот е централниот момент на нашата кујна и дом и иако просторот не ни дозв...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg