Рајски хотел во Дубровник со интимна плажа и неверојатен поглед (фото)

Ммм, мини заливче на Јадранското Море, мир, кристална вода, романтична атмосфера... Отпатувајте на миг во еден од најубавите хотели во Хрватска.

hotel-vo-dubrovnik-so-sovrshena-intimna-plazha-i-neverojaten-pogled-foto-01.jpg

Хотелот „Bellevue“ во Дубровник е место каде ќе сакате да се разбудите во овие топли летни денови, поради совршениот поглед од собите кон Јадранското Море, но и прекрасната интимна плажа.

Кон неа се симнувате по скали, а опкружена е со зеленило и карпи.

Овој мини залив е вистинско мало парче од рајот.

Доживејте ја атмосферата во овој хотел, преку фотографиите на инстаграмџиите:

https://www.instagram.com/p/CeQZS1VsSl8/

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На гости кај Љупка: Стан во Струмица од 140m2 со луксузни детали во сребрена боја (фото) „Од шивачките машини на баба ми направив трпезариска маса на која сум горда, а о...
На гости кај Јована: Стан во Скопје со бели кујнски апарати и впечатлива маса од масивно дрво (фото) „Кујната е изработена од бел мат медијапан по нарачка со бела вградена техника, ...
На гости кај Николина во Германија: Дом на Битолчанка со прозорци под плафонот и поглед кон зеленило... „Станот е 70m2 и се наоѓа во центарот на градот, на приземје, но со посебен влез...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg