Хотел со магичен поглед кон Нијагарини Водопади – со кого би сакале да се разбудите тука? (фото)

Ако мислите дека не постои совршен хотел, кој ќе направи да се чувствувате како да сте на друга планета, се лажете и уште не сте слушнале за Niagara Falls Marriott Fallsview Hotel во Канада, со поглед на Нијагарини Водопади. 

hotel-so-magichen-pogled-kon-nijagarini-vodopadi-so-kogo-bi-sakale-da-se-razbudite-tuka-foto01.jpg

Хотелот Niagara Falls Marriott Fallsview со 4 дијаманти и 5 ѕвезди, е сместен на идеална позиција, во близина на Торонто, со неверојатен поглед кон Нијагарините Водопади, што ќе ви овозможи да уживате во оваа природна убавина, дури и од удобноста на вашата соба.

Ова луксузно сместување располага со СПА центар, термални базени, повеќе ресторани, а е на само неколку минути одвоен од големи туристички атракции, каде може да се организираат екскурзии и посети. 

hotel-so-magichen-pogled-kon-nijagarini-vodopadi-so-kogo-bi-sakale-da-se-razbudite-tuka-foto-02.jpg

hotel-so-magichen-pogled-kon-nijagarini-vodopadi-so-kogo-bi-sakale-da-se-razbudite-tuka-foto-03.jpg

Доколку некогаш патот ве носи кон Канада и имате да одвоите околу 200 евра од вечер, не пропуштајте да се почестите со незаборавно искуство во овој хотел.

Со кого би посакале да се разбудите тука?

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

На гости кај Надица: Светол стан во Скопје со шарени плочки во кујната и впечатливи парчиња мебел (ф... „Станот го уредувавме заедно со сопругот, кој по професија е архитект. Најколори...
Мила и Дарко од Скопје се преселија во Орешани: „Градот почна да нè гуши, тука го пронајдовме својот... „Официјално се преселивме во Орешани во пролетта 2021, откако по не знам кој пат...
На гости кај Силвана: Стан од 72m2 во Скопје со библиотека и тиркизна гарнитура (фото) „Идејата за уредувањето на станот, како и боите ги договаравме заедно ...
На гости кај Иџе: Стан во „Аеродром“ со големи прозорци, поглед на Вардар и тиркизни детали „Станот го уредував јас пред неколку години, кога се вратив од трка по крајот на...
Шарено кафуле во Старата скопска чаршија е како сцена од бајка (фото) Со графити со разни бои на балони и бабичка како истура срциња од кофа, шарени п...
На гости кај Мартина: Семејна куќа во Виница со природен камен и двор со многу дрвја (фото) „Во куќата направивме многу промени, не само во дизајнот на ентериер, туку и сит...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg