Секој би сакал да се вози во овој автобус (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
"Сто... 20-01-2021


Секој би сакал да се вози во овој автобус (фото)

Жолтите школски автобуси ни се познати од филмовите и сигурно како помали сите замислувале дека возењето во нив секој ден е како патување на екскурзија.

sekoj-bi-sakal-da-se-vozi-so-ovoj-avtobus-foto-01.jpg

Иако некои ги користат за пренесување на учениците од домовите до училиштата, оние кои се постари или дотраени, можат да се искористат и на многу поинтересен и покреативен начин.

Мира и Џереми Томпсон во 2011 година купиле еден расипан школски автобус, но наместо за возење го искористиле за нешто многу поинакво.

Целосната негова внатрешност ја претвориле во прекрасен мултифункционален дом, кој не би ни претпоставиле дека се наоѓа во автобус.

Секој негов дел е претворен во посебно катче исполнето со колоритност, практичност и удобност.

Би можело да ве интересира:

30 докази дека жолтата боја го носи летото во вашиот дом секој ден (фото) Освежете го вашиот дом и имајте го „сонцето“ во вашиот дом во текот на целата го...
Грешки кои ги прават младите при првото уредување на дом Доаѓа време да го декорирате својот прв стан и тогаш почнува да ви станува јасно...
12 работи кои треба да ги исфрлите од дома доколку наполнивте 30 години Ентериерот кажува многу за сопственикот на домот. Па, освен ако не сакате да ост...

Најчитани неделава