7 пијалаци на природна база кои ги топат килограмите и мастите
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Elektricari 22-03-2018
Оператор 22-03-2018


7 пијалаци на природна база кои ги топат килограмите и мастите

Кога немате време за диети или едноставно не сакате да гладувате, а сакате да стопите неколку килограми, посегнете по природните пијалаци кои се прават лесно и брзо.

7-pijalaci-na-prirodna-baza-koi-gi-topat-kilogramite-i-mastite-001.jpg

Ви треба само правилна мешавина на состојки кои ќе работат во ваша полза.

Како на пример:

Сок од сливи

7-pijalaci-na-prirodna-baza-koi-gi-topat-kilogramite-i-mastite-1.jpg

Вода со мед и цимет

7-pijalaci-na-prirodna-baza-koi-gi-topat-kilogramite-i-mastite-2.jpg

Сок од пченични никулци

7-pijalaci-na-prirodna-baza-koi-gi-topat-kilogramite-i-mastite-3.jpg

Вода со лимон и ѓумбир

7-pijalaci-na-prirodna-baza-koi-gi-topat-kilogramite-i-mastite-4.jpg

Чај од цветови од глуварче

7-pijalaci-na-prirodna-baza-koi-gi-topat-kilogramite-i-mastite-5.jpg

Сок од ананас

7-pijalaci-na-prirodna-baza-koi-gi-topat-kilogramite-i-mastite-6.jpg

Саси вода

7-pijalaci-na-prirodna-baza-koi-gi-topat-kilogramite-i-mastite-7.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

4 состојки кои ќе ви помогнат побрзо да го стегнете стомакот Чудата кои ви ветуваат дека ќе ви избришат до 10 килограми за 5 дена тешко дека ...
Алкохолна лимонада со вотка и нане Коктелите се една од многуте причини зошто го сакаме летото. Се прават едноставн...
Здрави коктели за пролетна детоксикација Мешавината од овошје и зеленчук ќе ви помогне да се ослободите од отровите кои с...

Најчитани неделава