Викенд разладување: Ставете сладолед во пијачката
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Викенд разладување: Ставете сладолед во пијачката

Ако ви треба генијална идеја и воедно повод за заедничко викенд разладување, наш предлог е – сладолед во пијачката!

vikend-razladuvanje-stavete-sladoled-vo-pijackata-2-01.jpg

Ви требаат само неколку обични, овошни сладоледи на стапче, штосни чаши и добро оладено бело вино.

По можност, да биде слатко, десертно, за нотите добро да се промешаат со сладоледот.

Гарантираме дека некогаш наједноставните идеи се доволни за добар помин:

vikend-razladuvanje-stavete-sladoled-vo-pijackata-2-02.jpg

vikend-razladuvanje-stavete-sladoled-vo-pijackata-2-03.jpg

vikend-razladuvanje-stavete-sladoled-vo-pijackata-2-06.jpg

vikend-razladuvanje-stavete-sladoled-vo-pijackata-2-04.jpg

vikend-razladuvanje-stavete-sladoled-vo-pijackata-2-05.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Идеи за смутија кои ќе ви бидат омилени за летните денови Смутито е одличен освежителен пијалак богат со хранливи состојки, кој може да за...
Зошто треба да потопите суво грозје во вода и да ја пиете течноста секое утро? Никогаш не ја потценувајте моќта на сувото гројзе, посебно ако го потопите во ча...
Зошто некои луѓе се посклони кон дамки од црно вино на забите? Сигурно сте забележале дека кога пиете црно вино, тоа не ги бои забите кај сите ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg