Видео интервју со Антониа Гиговска: „Последна лага што ја кажав – бев на факултет“


Видео интервју со Антониа Гиговска: „Последна лага што ја кажав – бев на факултет“

Koe e jадењето без кое не може да си го замисли денот, која е најлудата работа што ја има направено за љубовта, како изгледа мајка ѝ кога ја кара, но и на кој настан има паднато пред својата публика? Антониа Гиговска на гости во CRNOBELO.com…

video-intervju-so-antonia-gigovska-posledna-laga-shto-ja-kazhav-bev-na-fakultet-01.JPG

Специјално за нашата редакција, прекрасната Антониа одлучи да нè внесе во нејзиното секојдневие, но и да нè запознае со какви предизвици се соочува на професионален план.

Таа вели дека треба да се забрани пеењето за одредни пејачи во Македонија, повеќе, отколку за странските изведувачи, ни отпеа турбо-фолк песна, сподели каков бил моментот кога ја изненадиле обожавателите, но и ни откри која е последната лага што ја кажала некому.

Погледнете го видео интервјуто со Антониа Гиговска:

Н. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Видео интервју со Леонардо Хусеини: Како е да се биде... танчар и кореограф Кој го открил неговиот талент, дали Македонците ги бидува за танцување, знае ли ...
Видео интервју со Мартија Станојковиќ: „Кога мама дозна за дечкото, ме однесе на неколку дена во Охр... Како се снаоѓа во кујната, што посакува да ѝ купи дечкото Милан за 16-ти роденде...
Видео интервју со Нина Деан: Ни го откри полот и името на бебето, а вели дека Атанас се бакнува најд... Со која колешка ѝ е најслатко кафето, кога се очекува приновата, но и кој е најл...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg