Танцува речиси гола, провоцира со стајлинзи: Јована Јеремиќ - најскандалозната српска водителка

Oд зелен стајлинг како вонземјанин до играње стомачен танц во емисија, речиси гола со перје на глава, Јована Јеремиќ е најскандалозната водителка во Србија. Многумина ја нарекуваат иритантна, но таа постојано се фали со високата гледаност на нејзината емисија на ТВ Пинк, но и при нејзините гостувања во други емисии. Ви се допаѓа или ве иритира?

jovana-jeremikj-najskandaloznata-srpska-voditelka-01.jpg

Таа постојано експериментира, свесно прави скандали, зборува многу наметливо, но и реди успеси на поле кариера.

Јована Јеремиќ (32) има работено во повеќе ТВ проекти, но моментално е актуелна со Утринската програма на телевизија Пинк.

Постојано се фали колку многу заработува и како ретко кој маж може да се носи со така силна жена како неа. Опседната е со рејтинзите и постојано тврди дека руши рекорди во гледаност.

Најголема инспирација вели дека ѝ е ќерката Леа, а по распадот на нејзиниот брак, открива дека не запознала доволно моќен маж кој ќе го привлече нејзиното внимание.

Јована со ќерката Леа:

Повеќе фотографии од Јована Јеремиќ:

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Анастасија Ражнатовиќ навива за дечкото, Драган Бјелогрлиќ со синот: Српската естрада на трибините в... Анастасија Ражнатовиќ од трибините навиваше за нејзиниот дечко Немања Гудељ, а м...
Српска инфлуенсерка ја доловува совршената атмосфера од Лапонија - позира дури и со бикини на снег Од престој во стаклено игло до магична вечера во ресторан направен од мраз, Срби...
Србинка во посета на племињата во Етиопија: „Жените се радуваат кога ги камшикуваат, ги фрлаат своит... „Ако се роди дете на кое прво почнуваат да му растат горните заби, тоа ќе биде ф...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg