Љупка Митрова, Ева Заева: Дел од најзгодните струмичанки (фото)

Oд сестрите Марија и Душица, кои се омажија за спортисти и живеат во странство, до русокосата Барби од реалноста, Верица Китанова, како и инфлуенсерката Љупка Митрова - дел од најзгодните струмичанки...

ljupka-mitrova-eva-zaeva-del-od-najzgodnite-strumichanki-foto-01_copy.jpg 

Тие изгледаат фит и го покажуваат тоа и преку своите фотографии на Инстаграм.

Позираат самоуверено во бикини, но и во секоја пригода, а со гордост истакнуваат дека Струмица е нивниот роден град.

Дел од најзгодните струмичанки:

Љупка Митрова

Верица Китанова

Прочитајте и Долгонога русокоса убавица од Струмица е копија на Барби: „Не ми пречи што ме споредуваат“ (фото)

Сузана Гавазова

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Најзгодните македонски доктори - врвни професионалци кои изгледаат одлично Кардиолози, стоматолози, интернисти, специјалисти по пластична хирургија... Осве...
Прв снег на Попова Шапка сезонава - Гале од Тетово ни ја пренесува атмосферата оттаму (фото) На Попова Шапка денес (12.11) првпат годинава падна снежна прекривка. Кон средин...
Јован Јованов ужива во Куба – да одмори од студената Канада (фото) Кога не е работно ангажиран во Канада и не е на посета во родната Македонија, Јо...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg