Антониа Гиговска му честиташе роденден на сопругот, Дац со внуката и кучето: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

„Среќен роденден буцко мој“, напиша Антониа и објави роденденска фотка со сопругот, Jeлена Спенџарска се појави на телевизија во 30 години старо костимче од мајка ѝ, Тони Зен објави видео од синот како вози велосипед, Тамара Тодевска ужива во друштво на сестра ѝ Тијана Дапчевиќ и татко им Велко...

antonia-gigovska-mu-chestitashe-rodenden-na-soprugot-dac-so-vnukata-i-kucheto-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01.jpg

Ведрана Ѓорѓевиќ ја покажува фит линијата на плажа и во првите есенски денови, а Аделина Тахири блеска на ТВ гостување.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Антониа Гиговска му го честиташе роденденот на сопругот Роберт Спасенцовски

antonia-gigovska-mu-chestitashe-rodenden-na-soprugot-dac-so-vnukata-i-kucheto-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-04.jpg

Aдријан Гаџа

View this post on Instagram

A post shared by Adrian Gaxha (@adriangaxha)

Maртија Станојковиќ

View this post on Instagram

A post shared by MARTIJA (@martijastanojkovic)

antonia-gigovska-mu-chestitashe-rodenden-na-soprugot-dac-so-vnukata-i-kucheto-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-001.jpg

Милена Антовска

Ведрана Ѓорѓевиќ

Викторија Лоба

antonia-gigovska-mu-chestitashe-rodenden-na-soprugot-dac-so-vnukata-i-kucheto-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-06.jpg

Драган Спасов Дац со внуката од синот Јаков, Гаиа, и кучето

antonia-gigovska-mu-chestitashe-rodenden-na-soprugot-dac-so-vnukata-i-kucheto-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-02.jpg

Уште 5 ѕвезди на следната страница...Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска го откри полот на бебето - со сопругот очекуваат момче Пејачката со претходна најава точно во 12 часот го откри полот на бебето, таа и ...
Антониа Гиговска за мајчинството: „Тешко е првите 2 недели со бебе, имам уште само 5kg вишок“ „Болницата не ја менувам за ништо. Максимално посветени од самиот старт. Ги...
Антониа Гиговска ужива во првите денови со синот Киан: „Колаче мое“ „Таткото уморен“, вели пејачката Антониа Гиговска, која покажа како ги поминува ...
Јана Бурческа во Аликанте, Маја Вукичевиќ покрај океан во Австралија: Што прават македонските ѕвезди... Доктор Митов откри со што ја почнал сезоната на садници, Маја Вукичевиќ прикажув...
Дац со сопругата ја шета внуката во ЗОО, Светлана Црнокрак е безвременска убавица: Што прават македо... Драган Спасов Дац со сопругата Весна и внуката Гаиа шета во зоолошка градина и п...
Билјана Дебарлиева славеше Нова година со сопругот, Дац позира со саканата Весна: Што прават македон... Игор Џамбазов празничните мигови ги минува со неговата сестра Тања, Лила става к...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg