Си ги отворија душите - Што се случувало зад камерите на „Умни Глави“?

Сите што се носталгични по времињата кога се создаваа квалитетни македонски серии имаа можност да се потсетат на она кога “Умни Глави“ беше една од најгледаните кај нас.

si-gi-otvorija-dusite-sto-se-slucuvale-zad-kamerite-na-umni-glavi.jpg

Филип, Марија и Кристијан, односно семејството од “Умни Глави“ беа гости кај нивниот поранешен колега од популарната серија, Жарко Димитриоски во неговото шоу “Еден на Еден“. Гостување исполнето со многу смеење и забава! Една од најубавите и најпозитивни "Еден на Еден" епизоди сезонава.

Какво било темпото на снимање, што се случувало зад камерите, кои биле детските љубови помеѓу екипата и многу повеќе во оваа супер забавна и весела епизода која може да ја погледнете тука:

Би можело да ве интересира:

Македонски доктори со впечатлив моден стил - Врвни професионалци кои се грижат за изгледот Иако изгледаат впечатливо во униформа, многу македонски доктори пленат и кога ќе...
Позитива на денот: Деца возеа кајак и гумени чамци во езерцата во скопскиот Градски парк и измамија ... Додека се движевме кон нашето омилено место покрај најоддалеченото езерце во пар...
Марта Димоска, по мисијата на НАСА, позира во смел аутфит среде снежна бура во САД: „Ми летна шапкат... Македонката Марта Димоска позира како секси Баба Мразица среде снежна бура во СА...
Македонскиот рапер Таско стана татко – со сопругата му дадоа уникатно име на синот „Фала ти Господе за овој прекрасен благослов“, напиша Таско и откри дека станал ...
Мики и Светлана, Силви и Влатко – Кои македонски парови имаат најдолга љубовна приказна? Маја и Дарко Панчеви, Ленче Дедејска и Горан Кукиќ, Зуица Лазова и Наум Петрески...
Познати Македонци коишто зад себе имаат (барем) по еден брак Кои познати Македонци зад себе имаат по еден, а кој по 4 неуспешни бракови? Кој ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg