Ти, читателу што нè сакаш, си причината зошто постоиме!
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Ти, читателу што нè сакаш, си причината зошто постоиме!

ti-chitatelu-shto-ne-sakash-si-prichinata-zoshto-postoime-01.jpg

Ти, читателу што сакаш убава содржина, нè мотивираш.

Ти, читателу што сакаш конструктивно, креативно и умерено, а не банално, украдено и шокантно, ти си нашиот мотив за да се вложиме во работата.

Ти, читателу што се пронаоѓаш во нашите колумни, што се инспирираш од нашите интервјуа, што патуваш на нашите предложени дестинации, што готвиш според нашите рецепти, што ги следиш нашите модни совети или бираш филм според нашите филмски предлози, ти си ни нам инспирација.

Ти, читателу што го сакаш CRNOBELO.com со утринското кафе, на паузата од работа, пред пладневната дремка или кога се релаксираш во вечерните часови, ти нè правиш тоа што сме.

Ти, читателу нè тераш да бидеме секој нареден ден сè подобри, помотивирани и попосветени.

Ти, читателу си причината зошто постоиме.

И би ти биле дополнително благодарни доколку твојот глас го дадеш за нас за Сајт на годината на следниот линк:

Сајт на годината 2018