Романтични фотки од Ровињ, секси фотки покрај базен: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?


Романтични фотки од Ровињ, секси фотки покрај базен: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Актерот Жарко Димоски со саканата ужива на зајдисонце во Хрватска, Васил Зафирчев во Охрид, а Мартија Станојковиќ ги покажува облините покрај базен.

romantichni-fotki-od-rovinj-seksi-fotki-pokraj-bazen-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01.jpg

Актерот Жарко Димоски дефинитивно ги има најубавите фотографии на Инстаграм оваа седмица. Тој е на одмор во Хрватска, а фотографиите направени на зајдисонце во Ровињ со неговата сакана се рај за очи.

Елена Ристеска деновиве се дружеше со нејзината внука и ја учеше дека секогаш и секаде треба да носиме маски.

Миа Костова со својата пријателка Тијана Скулиќ е на одмор во Охрид, а таму се и Васил Зафирчев, Ѓорѓи Крстевски и Пере од Нокаут.

Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Жарко Димоски

Елена Ристеска

Бубе Јаневска

Миа Костова и Тијана Скулиќ

Васил Гарванлиев

Игор Џамбазов и Илина Арсова

Пере од Нокаут

Продолжува на следната страна...Најчитани неделава