Антониа Гиговска - тетоважа под градите, Тамара Тодевска - драстично ослабена: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?


Антониа Гиговска - тетоважа под градите, Тамара Тодевска - драстично ослабена: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Антониа Гиговска се појави во најатрактивното издание досега и самоуверено покажа каква тетоважа има во пределот под градите. Тамара Тодевска исто така блесна, откако драстично ослабе со помош на напорни тренинзи. Марјана Станојковска е во Италија, Аделина Тахири и Дани Димитровска на море...

antonia-gigovska-tetovazha-pod-gradite-dejan-manaskov-na-odmor-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01.jpg

Ракометарот Дејан Манасков деновиве ужива покрај море, Стефан од Некст Тајм во Виена, а пак Елена Ристеска комплетно е препуштена на сончање и релаксација.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Антониа Гиговска

Дани Димитровска

Дејан Манасков

Аделина Тахири

https://www.instagram.com/p/CQEOn9oLYd8/

Тамара Тодевска 

Сара Климоска

Бојана Скендеровски

Снеже Велков

Уште 8 ѕвезди на следната страна...Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg