Натали Грубовиќ во Црна Гора, Аделина Тахири со прекрасната сестра: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Натали Грубовиќ во Црна Гора, Аделина Тахири со прекрасната сестра: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Тамара Тодевска во фустан со смело деколте позира пред концерт, Даниел Кајмакоски комбинира плажа со настапи во Црна Гора, а Елена Стефановска објавува совршени фотки од одморот во Хрватска.

natali-grubovikj-vo-crna-gora-adelina-tahiri-so-sestra-i-ubavica-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

По концертот во Охрид на кој Тарамара Тодевска ја видовме во најелегантното издание досега, таа продолжува со конценртната турнеја. Концертот кој го одржа викендов во Битола го најави со фотка во бел фустан со смело деколте.

Натали Грубовиќ ужива во друштво со своите пријателки, а пак Аделина Тахири покажа каква убавица е нејзината помала сестра.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Тамара Тодевска

Натали Грубовиќ

Аделина Тахири

Снеже Велков

Елена Стефановска

Лила Филиповска

Тони Зен

Туна Сејдиу

Уште 7 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Македонските познати дами во бикини издание периодов Марјана Станојковска, Елена Ристеска и Андријана Јаневска деновиве уживаат во со...
Провокативни пози, изјава на љубов на сопругот: Аделина Тахири на летување во Албанија (фото) Атрактивната русокоса ужива со сопругот покрај Јонското Море во Албанија и му из...
Аделина Тахири вљубена со сопругот на плажа и со уникатен пирс над градите Пирсот на градната коска е нов моден тренд во светот, а полека доаѓа и кај нас. ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg