Саканиот ја запроси Ана Стојанова на уникатен начин, буквално како сцена од филм (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Саканиот ја запроси Ана Стојанова на уникатен начин, буквално како сцена од филм (фото)

„Кога сцена од филм ќе стане реалност... Кирил е сѐ што не сум можела ни да замислам, а сум сакала да ми се случи!“, вели фитнес тренерот Ана Стојанова за својот сакан по запросувањето.

sakaniot-ja-zaprosi-ana-stojanova-na-unikaten-nachin-bukvalno-kako-scena-od-film-foto-01.jpg

Ана Стојанова, една од најпознатите фитнес тренери кај нас, на 21-ви ноември беше запросена на уникатен начин од својот сакан Кирил, а денес (28.11) сподели фотографии од чинот на својот Инстаграм профил.

Во униформи и со пиштоли на себе, тие снимале видео наменето за армијата на Ана, односно на девојките кои се дел од нејзините програми за слабеење и обликување на телото, а токму на снимањето Кирил ја изненадил со предлогот за брак.

Ана сподели со своите фанови на Инстаграм како изгледал чинот:

Кога сцена од филм ќе стане реалност.

Се спрема комплетно нов, ОГРОМЕН проект за членовите на Армијата за новата 2022 година. Изминатиот викенд се снимаше цели два дена и цела ноќ, ама мене оваа сцена не ми беше планирана!

Кирил е сѐ што не сум можела ни да замислам, а сум сакала да ми се случи!!
Оние кои што ме следат поодамна знаат дека јас никогаш немаше да стигнам до тука ако не беше неговото искуство, знаење и поддршка во работата.

sakaniot-ja-zaprosi-ana-stojanova-na-unikaten-nachin-bukvalno-kako-scena-od-film-foto-09.jpg

Од првиот ден кога се појавив на оваа платформа знам дека го имам најголемиот грб на Македонија зад мене да ме чува, а од истиот тој човек ја црпам целата моја енергија, љубов и сила за да ви ја дадам вас.

Знае дека работата ми е сѐ на светот. Созреав со овој Инстаграм и со вас! Затоа сум уште посреќна што нашиот најинтимен момент го споделивме со најмилите луѓе и пред девојките од Армијата кои ќе бидат дел од новиот видео спот за Армијата!

Жал ми е што сѐ уште не можам да откријам за што станува збор, но наскоро ќе дознаете сите!

Армијо, станавме официјално и ФАМИЛИЈА!!!
Сакањее најголемо на целиот свет!!!

sakaniot-ja-zaprosi-ana-stojanova-na-unikaten-nachin-bukvalno-kako-scena-od-film-foto-08.jpg

sakaniot-ja-zaprosi-ana-stojanova-na-unikaten-nachin-bukvalno-kako-scena-od-film-foto-05.jpg

sakaniot-ja-zaprosi-ana-stojanova-na-unikaten-nachin-bukvalno-kako-scena-od-film-foto-03.jpg

sakaniot-ja-zaprosi-ana-stojanova-na-unikaten-nachin-bukvalno-kako-scena-od-film-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Браво Ана! Малата Ана се избори и со короната и со ракот на Детската клиника во Скопје (видео) Ова е вест на денот која срцето го грее. Браво храбра мала Ана! „Нема погол...
Планината Китка е како сцена од зимска бајка (фото) Дрвени куќички прекриени со снег на покривите, гранки од дрвја натежнати од снег...
Зимска бајка: Падна првиот снег на Попова Шапка (фото) Падна првиот снег и на Попова Шапка... Утро обоено во бело и сцена како од зимск...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg