На гондола во Венеција, во шума: Запознајте го македонскиот Хаусер - дечко од Охрид свири на виолина на разни локации

https://www.instagram.com/p/CQ_mnbXpFLL/

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Хуман дечко од Битола спаси куна, која била речиси мртва - ѝ давал млеко со цуцла, ја однел на ветер... Браво! Јове (31) од Битола е нашата позитива на денот. „Еден другар ми се јави д...
Дечко од Радовиш ја запроси саканата во пустина во Дубаи на роденденско патување (фото) „Дубаи беше една од најпосакуваните дестинации како избор за роденденско патувањ...
Какви се цените во Охрид ова лето 2022? Колку чини нескафе на плажа во Охрид, пиво или пица? Неодамна го посетив македон...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg