Деспина од Скопје беше запросена на Куп во боди-билдинг, со натпис „Омажи се за мене“ (фото)

„Мојот партнер освои две втори места на Купот во боди-билдинг, но сите се шегуваа дека на крај го освои златото, кога ме запроси и му кажав ‘ДА’“, раскажува Деспина Кузманова (27) од Скопје за CRNOBELO.com.

despina-od-skopje-beshe-zaprosena-na-kup-vo-bodi-bilding-so-napis-omazhi-se-za-mene-foto-01.jpg

Деспина Кузманова (27) од Скопје, сопственичка на салон за убавина, беше запросена од страна на својот партнер Дени Гоцев (27) на настанот Куп во боди-билдинг, каде тој се натпреваруваше и освои сребрен медал.

despina-od-skopje-beshe-zaprosena-na-kup-vo-bodi-bilding-so-napis-omazhi-se-za-mene-foto-05.jpg

Таа за CRNOBELO.com открива детали од запросувањето:

„Мојот партнер освои две втори места на Купот во боди-билдинг, но сите се шегуваа дека на крај го освои златото, кога ме запроси и му кажав „да“.

Бевме во врска 6 години, а најинтересниот миг од запросувањето беше што кога прочитав „Деспина, омажи се за мене“. Уште стоев, затоа што на сцената имаше повеќе натпреварувачи и не знаев дали е за мене или за некоја друга Десипина.

Навистина ме изненади, не очекував.“

Фотографии од запросувањето:

despina-od-skopje-beshe-zaprosena-na-kup-vo-bodi-bilding-so-napis-omazhi-se-za-mene-foto-02.jpg

despina-od-skopje-beshe-zaprosena-na-kup-vo-bodi-bilding-so-napis-omazhi-se-za-mene-foto-08.jpg

despina-od-skopje-beshe-zaprosena-na-kup-vo-bodi-bilding-so-napis-omazhi-se-za-mene-foto-04.jpg

despina-od-skopje-beshe-zaprosena-na-kup-vo-bodi-bilding-so-napis-omazhi-se-za-mene-foto-03.jpg

despina-od-skopje-beshe-zaprosena-na-kup-vo-bodi-bilding-so-napis-omazhi-se-za-mene-foto-06.jpg

despina-od-skopje-beshe-zaprosena-na-kup-vo-bodi-bilding-so-napis-omazhi-se-za-mene-foto-07.jpg

© CRNOBELO.com Забрането преземање и копирање. Крадењето на авторски текстови е казниво со закон.

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хуман дечко од Битола спаси куна, која била речиси мртва - ѝ давал млеко со цуцла, ја однел на ветер... Браво! Јове (31) од Битола е нашата позитива на денот. „Еден другар ми се јави д...
Се ожени синот на Дац – ексклузивни фотографии од свадбата на актерот Јаков Спасов и неговата сакана... „Ме запроси сосема во наш стил, си седевме по дома, баравме кој филм да гледаме ...
Вирален статус на Драган Спасов Дац: „Скопје мое, те плукаат ли? Но, им кажа ли за плажите на Вардар... „Скопје, им кажа ли за плажите на Вардар? За корзото на плоштад и за корзот...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg