Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Атанас Атанасовски на одмор во камп, Антониа Гиговска позира во танга бикини: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм деновиве?

Ања Ветерова и Антониа Гиговска позираат во полутанга бикини, јутјуберот Стефонотар на одмор на Лефкада, Елена Ристеска во одлично модно издание во Херцег Нови, а Перо Антиќ со српскиот пејач Никола Роквиќ на плажа во Грција, Роквиќ сподели фотографија со Перо со опис „Брат“.

atanas-atanasovski-na-odmor-vo-kamp-stefonator-na-lefkada-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-denovive-01.jpg

Eлена Ристеска на својот Инстаграм профил објави: „Заврши долгонајавуваниот балкански фестивал „Наше море, наше скале“ во Херцег Нови, Црна Гора. Импресии одлични, учесници уште поодлични, море совршено... Уште еден успешен проект во низата на музички проекти во последниве 20 години кариера. Следен проект- нова музика од мене.“, а потоа објави и фотографија од нејзиното совршено модно издание во црн фустан од нашата дизајнерка Јована Филиповиќ.

Јутјуберот Стефонатор, по успешно завршените битки со здравјето, ужива на грчкиот остров Лефкада, а пак Перо Антиќ се дружи со неговиот пријател Никола Роквиќ.

Перо Антиќ (со српскиот пејач Никола Роквиќ во Грција)

Елена Ристеска

Стефонатор (јутјубер)

Виктор Апостоловски

Атанас Атанасовски (со сопругата Александра и децата)

Тамара Тодевска

Марјана Станојковска

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Кристина Арнаудова на зимување, Барбара Ракичевиќ никогаш посекси: Што прават македонските ѕвезди на... Снеже Велков позира во провокативно издание, Кристина Арнаудова ужива во снегот,...
Семејната идила на Атанас Атанасовски со сопругата и двете деца во камп во Грција (фото) По појавувањето на „Златна бубамара на популарноста“, актерот ужива во семејната...
Аделина Тахири во бикини од кристали на луксузен одмор на Миконос – шампањ на плажа и чанта од 3.500... Чанта за плажа од 3.500 долари, шампањ и бикини изработени од кристали... По пос...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg