Стефан од Некст Тајм со девојката во Виена, Перо Антиќ ѝ честиташе роденден на Катарина Ивановска: Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Eлена Најдоски ужива во најтиркизната вода во Грција, Антониа Гиговска промовира природен изглед без шминка, а Аделина Тахири ужива во миговите со сопругот и синот...

stefan-od-nekst-tajm-so-devojkata-vo-videna-pero-antikj-i-chestitashe-rodenden-na-katarina-ivanovska-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-01.jpg

Кој уште одмора, а кој им се врати на работните обврски со интензивно темпо? 

Стефан од Некст Тајм на крајот од летото ја избра Виена како дестинација, а неговиот брат Мартин уште не може да се насити од сонце и капење.

Елена Најдоски пак, уште крстари со сопругот по Јонското Море.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Перо Антиќ и Катарина Ивановска

stefan-od-nekst-tajm-so-devojkata-vo-videna-pero-antikj-i-chestitashe-rodenden-na-katarina-ivanovska-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-02.jpg

View this post on Instagram

A post shared by Antic Pero Official Instagram (@cickostoilko)

Аделина Тахири

Кристина Димитри

Антониа Гиговска

Сузана Турунџиева

Стефан од Некст Тајм

https://www.instagram.com/p/ChaT31iL3g-/

Уште 5 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Перо Антиќ му честиташе роденден на синот, Павле Камилоски со нова фотка од свадбата: Што прават мак... Елена Најдоски прошета во беспрекорен стајлинг во бело, Миа Костова ја видовме в...
Катарина Ивановска ужива со децата на зимување на Копаоник Прекрасната мала храбра Кира и шармантниот син Вања ѝ се омиленото друштво на Ка...
Познати Македонки кои веќе добиле внучиња, а изгледаат одлично Фолкерката Даниела Темелковска годинава стана баба, но на Инстаграм мами воздишк...
Симона Поповска го прослави 31-иот роденден во бело, со двата сина во раце: „Првпат славам со две пр... „Благословена сум што го славам мојот прв роденден со овие две прекрасни момчиња...
Сопругот на Антониа Гиговска објави нов спот - пејачката е на прагот од 9-иот месец во бременоста (в... Сопругот на пејачката Антониа Гиговска повторно се појавува со шминка како Џокер...
Светска, а наша: Катарина Ивановска блеска во смарагдна креација од македонски дизајнер „Катарина носеше панталони во балска сала полна со тоалети и остави свој печат с...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg