Барбара Ракичевиќ наполни 18 години, Павле Камилоски и Ирина Дишовска вљубени и среќни: Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Александар Митевски со сопругата и ќерките, Калиопи објави стара фотографија со нејзините родители, Александар Белов шета со ќеркичката, Влатко Лозаноски комбинира работа и задоволство на турнејата во САД, а пак Каролина Гочева повторно блеска без грам шминка на себе...

barbara-rakichevikj-napolni-18-godini-pavle-kamiloski-i-irina-dishovska-vljubeni-i-srekjni-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-01.jpg

Пејачот Павле Камилоски и планинарката Ирина Дишовска уживаат среќни и вљубени заедно, Викторија Лоба блеска на свадбена фотосесија, а Иво Јанковски и Надица Ѓеоргиева уживаат во Монако.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Александар Митевски (со семејството)

barbara-rakichevikj-napolni-18-godini-pavle-kamiloski-i-irina-dishovska-vljubeni-i-srekjni-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-001.jpgФото извор: Фејсбук Александар Митевски

Влатко Лозаноски

Каролина Гочева

Калиопи

Иво Јанковски и Надица Ѓеоргиева 

Викторија Лоба

Мартија Станојковиќ

Александар Белов

Павле Камилоски и Ирина Дишовска

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Лила во пустината Вади Рум, Дарко Велковски и Тамара во Рим: Што прават македонските ѕвезди деновиве... Фудбалерот Дарко Велковски и неговата сакана Тамара Чуприна уживаат во Рим, а па...
Кристина Димитри со полутанга бикини се релаксира покрај базен (фото) Пејачката Кристина Димитри, која не сака да открива многу детали од приватноста,...
Елена Ристеска го прослави роденденот на море: „36 години и не е така лошо, нели?“ (фото) „Ви благодарам на сите за роденденските честитки, 36 години и не е така лошо, не...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg