Барбара Ракичевиќ наполни 18 години, Павле Камилоски и Ирина Дишовска вљубени и среќни: Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Александар Митевски со сопругата и ќерките, Калиопи објави стара фотографија со нејзините родители, Александар Белов шета со ќеркичката, Влатко Лозаноски комбинира работа и задоволство на турнејата во САД, а пак Каролина Гочева повторно блеска без грам шминка на себе...

barbara-rakichevikj-napolni-18-godini-pavle-kamiloski-i-irina-dishovska-vljubeni-i-srekjni-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-01.jpg

Пејачот Павле Камилоски и планинарката Ирина Дишовска уживаат среќни и вљубени заедно, Викторија Лоба блеска на свадбена фотосесија, а Иво Јанковски и Надица Ѓеоргиева уживаат во Монако.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Александар Митевски (со семејството)

barbara-rakichevikj-napolni-18-godini-pavle-kamiloski-i-irina-dishovska-vljubeni-i-srekjni-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-001.jpgФото извор: Фејсбук Александар Митевски

Влатко Лозаноски

Каролина Гочева

Калиопи

Иво Јанковски и Надица Ѓеоргиева 

Викторија Лоба

Мартија Станојковиќ

https://www.instagram.com/p/Ci7d8ORrbXK/

Александар Белов

Павле Камилоски и Ирина Дишовска

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Лила во пустината Вади Рум, Дарко Велковски и Тамара во Рим: Што прават македонските ѕвезди деновиве... Фудбалерот Дарко Велковски и неговата сакана Тамара Чуприна уживаат во Рим, а па...
Кристина Димитри со полутанга бикини се релаксира покрај базен (фото) Пејачката Кристина Димитри, која не сака да открива многу детали од приватноста,...
Билјана Дебарлиева славеше Нова година со сопругот, Дац позира со саканата Весна: Што прават македон... Игор Џамбазов празничните мигови ги минува со неговата сестра Тања, Лила става к...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg