Барбара Ракичевиќ наполни 18 години, Павле Камилоски и Ирина Дишовска вљубени и среќни: Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Александар Митевски со сопругата и ќерките, Калиопи објави стара фотографија со нејзините родители, Александар Белов шета со ќеркичката, Влатко Лозаноски комбинира работа и задоволство на турнејата во САД, а пак Каролина Гочева повторно блеска без грам шминка на себе...

barbara-rakichevikj-napolni-18-godini-pavle-kamiloski-i-irina-dishovska-vljubeni-i-srekjni-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-01.jpg

Пејачот Павле Камилоски и планинарката Ирина Дишовска уживаат среќни и вљубени заедно, Викторија Лоба блеска на свадбена фотосесија, а Иво Јанковски и Надица Ѓеоргиева уживаат во Монако.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Александар Митевски (со семејството)

barbara-rakichevikj-napolni-18-godini-pavle-kamiloski-i-irina-dishovska-vljubeni-i-srekjni-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-001.jpgФото извор: Фејсбук Александар Митевски

Влатко Лозаноски

View this post on Instagram

A post shared by Lozano (@vlatkolozanoski)

View this post on Instagram

A post shared by Lozano (@vlatkolozanoski)

Каролина Гочева

Калиопи

Иво Јанковски и Надица Ѓеоргиева 

Викторија Лоба

Мартија Станојковиќ

https://www.instagram.com/p/Ci7d8ORrbXK/

Александар Белов

Павле Камилоски и Ирина Дишовска

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Кристина Димитри во златен аутфит со танга, Калиопи со мајка ѝ: Што прават македонските ѕвезди на И... Кристина Димитри, во стилот на Јелена Карлеуша, настапи во провокативен аутфит в...
Тие им се најголема поддршка - Како изгледаат сопругите на македонските пејачи? Јоце Панов и неговата избраничка биле во врска 10 години пред да стапат во брак,...
Познати Македонки кои веќе добиле внучиња, а изгледаат одлично Фолкерката Даниела Темелковска годинава стана баба, но на Инстаграм мами воздишк...
Игор Џамбазов со семејни фотки од 1970-тите, Дарко Илиевски чека второ дете: Што прават македонските... Васил Зафирчев ја најави новата сезона на „Преспав“, тенисерот Калин Ивановски в...
Популарни плажи со бич-барови покрај Охридското Езеро што треба да ги посетите Кои бич барови и плажи работат ова лето? Каде би можеле да ги поминете деновите ...
3 симпатични кафулиња во Скопје со игротека Родителите имаат ретка можност за „раат кафе“ во оние места кои нудат нешто плус...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg