Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-09-2023


Лила во пустината Вади Рум, Дарко Велковски и Тамара во Рим: Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Фудбалерот Дарко Велковски и неговата сакана Тамара Чуприна уживаат во Рим, а пак Лила уште го истражува Јордан, по крштевањето во водите на реката Јордан, а Перо Антиќ во Маврово, откако се појави на црвениот тепих на „Кајмак“ со Катарина Ивановска.

lila-vo-pustinata-vadi-rum-kristina-dimitri-so-sasha-kovachevikj-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-01.jpg

Лила Филиповска ужива во патувањето во Јордан, а покрај капење и релаксација, таа истражува каде живеат Бедуините, па ужива во пустината Вади Рум и древниот град Петра. Атмосферата оттаму нашата водителка ја претставува како вистинска арапска бајка.

Перо Антиќ ужива во Маврово, откако на премиерата на филмот „Кајмак“ се појави со моделот Катарина Ивановска.

Кристина Димитри повторно се дружи со колегата Саша Ковачевиќ.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Лила Филиповска

Мартија Станојковиќ

Адријан Гаџа

Перо Антиќ

lila-vo-pustinata-vadi-rum-kristina-dimitri-so-sasha-kovachevikj-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-denovive-02.jpgфото: Фејсбук Кајмак

Дарио Панковски

Уште 6 ѕвезди на следната страна...Би можело да ве интересира:

Татјана Стојановска во Дојран, Слаткар објави фотка со синот за неговиот трети роденден: Што прават ... Сара Мејс и Димитар Атанасовски беа на велигденско кампување со децата во селото...
Лила трипати правела натална карта, Елена Најдоски е „типична Риба“: Колку нашите славни личности ве... Од Лила Филиповска и Васил Зафирчев, до Ивана Кнез и Васил Гарванлиев – македонс...
Горан Алачки ѝ слави роденден на саканата, Светлана Црнокрак блеска со холивудски гламур: Што прават... Горан Алачки го прослави 59-иот роденден на неговата сакана Марина, Кристина Дим...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg