„Одмазниците“ претставени како македонски естрадни личности


„Одмазниците“ претставени како македонски естрадни личности

Деновиве сите зборуваат за новиот дел на Марвел филмот „Одмазници – Војна на бесконечноста“. Додека е сеуште „жешка“ темата, да погледнеме како би изгледале „Одмазниците“ доколку беа личности од Македонската естрада.

odmaznicite-pretstaveni-kako-makedonski-estradni-licnosti-01.jpg

Капетан Америка – Александар Митевски

Odmaznicite-pretstaveni-kako-Makedonski-estradni-licnosti2.jpg

Црна Вдовица – Ноне Неделковска

Odmaznicite-pretstaveni-kako-Makedonski-estradni-licnosti3.jpg

Железниот Човек – Брејк

Odmaznicite-pretstaveni-kako-Makedonski-estradni-licnosti4.jpg

Црниот Пантер – Ферус Мустафов

Odmaznicite-pretstaveni-kako-Makedonski-estradni-licnosti5.jpg

Окоје – Сара Мејс

Odmaznicite-pretstaveni-kako-Makedonski-estradni-licnosti6.jpg

Тор – Влатко Илиевски

Odmaznicite-pretstaveni-kako-Makedonski-estradni-licnosti7.jpg

Валкири – Сузана Гавазова

Odmaznicite-pretstaveni-kako-Makedonski-estradni-licnosti8.jpg

Фалкон – Џамбо Агушев

Odmaznicite-pretstaveni-kako-Makedonski-estradni-licnosti9.jpg

Хулк – Драган Вучиќ

Odmaznicite-pretstaveni-kako-Makedonski-estradni-licnosti10.jpg

Хоукај – Даниел Кајмакоски

Odmaznicite-pretstaveni-kako-Makedonski-estradni-licnosti11.jpg

Вижн – Врчак

Odmaznicite-pretstaveni-kako-Makedonski-estradni-licnosti12.jpg

Др. Стрејнџ – Жарко Димитриоски

Odmaznicite-pretstaveni-kako-Makedonski-estradni-licnosti13.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Како изгледале славните актери во првите улоги vs. како изгледаат дене... Од реклами за брендови до мали гостински и споредни улоги, денешните славни холи...
Познати филмски ликови кои се создадени според вистински личности Филмските ликови можат да бидат плод на имагинација, можат да бидат поврзани со ...
5 филмови помеѓу оние со најголема заработка, кои не ја заслужуваат ис... Филмската индустрија го достигнува својот врв во моментов, меѓутоа за жал, само ...

Најчитани неделава