Хит танц потегот на вљубениот Талат од Преспав
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Кувар/ка 22-03-2019


Хит танц потегот на вљубениот Талат од Преспав

hit-tanc-potegot-na-talat-od-prespav-01.jpg

Во епизодата „Ромска убавица" во серијата Преспав рецепционерот Талат се вљуби во собарката Исаура.

Неговиот танц потег слатко ги насмеа гледачите.

Како Талат танцуваше од љубов:

hit tanc potegot na vljubeniot talat od prespav

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Некогаш и денес: Актерите од хит филмот на ’90-ите, Clueless, 23 годи... Филмскиот фаворит на сите тинејџери во ’90-ите, Clueless, првпат се емитуваше пр...
Уникатните селфи фотки на актерите за најава на хит серијата „Преспав“ Првите епизоди од третата сезона на Преспав ги надминаа очекувањата, а подеднакв...
5 хитови и 5 помалку познати филмови кои треба да ги изгледате овој ја... Јануари е како скроен за филмски маратонски вечери. Ова е најдолгиот месец споре...