Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Кувар/ка 20-03-2023
Правник 20-03-2023


Спектакуларна најава за 6-тата сезона на „Преспав“ - помалку не ни очекувавме (фото+видео)

Ќе кине ли инспектор Томе казни поради мито, ќе биде ли каран Коста од страна на Ула поради флерт со други жени, ќе го пронајде ли принцот на бел коњ Јелена? Какви шпекулации открива тизерот за новата сезона?

spektakularna-najava-za-6-tata-sezona-na-prespav-pomalku-ne-ni-ochekuvavme-foto-video-01.jpg

Ах, ситно броиме.... Уште малку остана до повторната средба со нашите омилени Преспавци.

20-ти декември во 20:15 часпт на МРТ 1 е тајмингот кога ќе ја видиме првата епизода од новата сезона.

Ќе кине ли инспектор Томе казни поради мито, ќе биде ли каран Коста од страна на Ула поради флерт со други жени, ќе го пронајде ли принцот на бел коњ Јелена?

Во тизерот за новата сезона наместо одговори на овие прашања, добивме информации за проблеми со струја, за рушење на ѕидови, за скандали.

Изгледа Преспавци ќе имаат поинтензивни случувања од кога било. Тие самоуверено ќе одат со „глава низ ѕид“ и оваа сезона, најверојатно повеќе од кога било.

Погледнете го најавното видео:

ПРЕСПАВ Сезона 6 (Official Teaser Trailer)

Луѓето мислат дека чудо е да левитираш или да одиш по површината на водата, но тие луѓе не гледаат Преспав 🤫 Чудата почнуваат од 20 декември во 20:15 на МРТ1, а ова е тизерот. 🙂 #Преспав #Сезона06

Posted by Преспав on Wednesday, December 8, 2021

Најавните фотки за 6-тата сезона, уникатни во нивен препознатлив стил:

spektakularna-najava-za-6-tata-sezona-na-prespav-pomalku-ne-ni-ochekuvavme-foto-video-07.jpeg

spektakularna-najava-za-6-tata-sezona-na-prespav-pomalku-ne-ni-ochekuvavme-foto-video-06.jpeg

spektakularna-najava-za-6-tata-sezona-na-prespav-pomalku-ne-ni-ochekuvavme-foto-video-05.jpeg

spektakularna-najava-za-6-tata-sezona-na-prespav-pomalku-ne-ni-ochekuvavme-foto-video-03.jpeg

spektakularna-najava-za-6-tata-sezona-na-prespav-pomalku-ne-ni-ochekuvavme-foto-video-02.jpeg

spektakularna-najava-za-6-tata-sezona-na-prespav-pomalku-ne-ni-ochekuvavme-foto-video-04.jpeg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 (мрачни) филмови на режисерот Тим Бартон, додека ја чекате втората сезона од Wednesday Ако ви се допадна мрачната, но забавна серија Wednesday (и го сакате Џони Деп), ...
Шпанската серија „Elite“ се враќа со нова сезона: Кои актери си заминуваат, а кои се новите студенти... Во сите 5 сезони Elite воодушевуваше со одличните приказни, мистерии и добро сок...
10 божиќни филмови и серии на Нетфликс што ќе ве стоплат во празничната сезона Верувале или не, но празниците се ближат и наскоро можеме да седнеме и да гледам...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg