Вечерва во Преспав ќе гледате: Марио има корекција на усните – како е прифатена неговата тајна?


Вечерва во Преспав ќе гледате: Марио има корекција на усните – како е прифатена неговата тајна?

Јелена и Коста се во жестока, драматична ситуација, а тајната на Марио е откриена – што ќе се случува во епизода 4 и во секоја следна епизода од Преспав, читајте на CRNOBELO.com…

vecherva-vo-prespav-kje-gledate-mario-ima-korekcija-na-usnite-kako-e-prifatena-negovata-tajna-01.jpg

CRNOBELO.com како медиумски поддржувач на серијата Преспав, ексклузивно ќе ви открива мала доза пикантерии од секоја следна епизода на серијата Преспав. 

Откриваме мал дел од драмата која ќе се случува во пансион Преспав во четвртата епизода:

По сите перипетии со пожарите и поплавите, сега кога пансионот е возобновен, се размислува што да се направи на местото на карабината.

Се формираат два табори, едните мислат дека е најдобро да се направи финска сауна, другите сакаат гифт шоп. 

Гласаат, но ниедна опција нема мнозинство, па им треба уште еден глас.

Сфаќаат дека Марио не е тука, заминал преку ноќ. Се скарал со Тони за вакцинација, а на Јелена ѝ се налутил дека го издала дека правел корекција на усните.

Преспавци гледаат дека без Марио не можат да изгласаат опција, па на сите можни начини се обидуваат да го вратат и да го придобијат неговиот глас.

Марио се враќа, поставува неочекувани услови и барања, но на крајот ги „зезнува“ и на гласањето останува воздржан.  

Погледнете ја видео најавата:

Преспав С06Е04 - Карабина

Некој ти ги брише сликите од фејсбук? Некој ти го сменил пасвордот? Имаш хакерски напад? Пробај го антихакерскиот пристап на Јелена. 😄 Епизодата „Карабина“ во 20:15 на МРТ1. #Преспав #Сезона06

Posted by Преспав on Thursday, December 23, 2021

Епизодата „Карабина“ гледајте ја вечерва во 20:15 на МРТ1.

Би можело да ве интересира:

Марио од Преспав одговара на прашања од фановите: „Врската со Тони е нераскинлива - ќе има интересни... Каков е односот помеѓу Марио и Тони во четвртата сезона на Преспав, како толку д...
Видео интервју: „Јелена од Преспав мрази да прави 6 работи за иста плата, а во приватен живот – непр... На пауза од снимањето на четвртата сезона на Преспав, Јелена Јованова одвои неко...
Ќе останувате дома за Нова година? Предлог серии кои ќе ги изгледате во една ноќ Да се остане дома за Нова година воопшто не е најтрагичното нешто коешто може да...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg