Џастин Бибер + Мараја Кери (видео)


Џастин Бибер + Мараја Кери (видео)

justin-bieber-maraja-keri-video-povekjeЏастин Бибер сними албум со божиќни песни, на кои успеа да ги собере речиси сите големи ѕвезди меѓу кои и Ашер и Мараја Кери. Во прилог е спотот за песната...


...All I Want For Christmas Is You, обработка на големиот хит на Мараја.

Во спотот Мараја е секси Баба Мразица која го заведува младиот пејач.

justin-bieber-maraja-keri-video

А, како сето ова звучи и изгледа погледнете на видеото:

Би можело да ве интересира:

Победничкиот настап на Украина на Евровизија 2016 (видео) Многу талентирани артисти и луѓе кои напорно се погрижија не само за совршениот ...
Кои земји се првите 10 финалисти на Евровизија 2016? (видео) Се одржа првата полуфинална вечер од овогодинешната Евровизија во која учествува...
10 евровизиски хитови за одлична викенд забава Поминаа многу години од првата одржана Евровизија. Низ годините бевме сведоци на...

Најчитани неделава