Џастин Бибер + Мараја Кери (видео)


Џастин Бибер + Мараја Кери (видео)

justin-bieber-maraja-keri-video-povekjeЏастин Бибер сними албум со божиќни песни, на кои успеа да ги собере речиси сите големи ѕвезди меѓу кои и Ашер и Мараја Кери. Во прилог е спотот за песната...


...All I Want For Christmas Is You, обработка на големиот хит на Мараја.

Во спотот Мараја е секси Баба Мразица која го заведува младиот пејач.

justin-bieber-maraja-keri-video

А, како сето ова звучи и изгледа погледнете на видеото:

Би можело да ве интересира:

50-те најслушани песни за 2015-та комбинирани во една Што ако Џастин Бибер, Адел, Тејлор Свифт, Дрејк, Ед Ширан, Сам Смит и уште многу...
Објавен спотот за химната на Олимписките игри во Рио (видео) Во инспиративниот спот за химната на Олимписките игри, „Rise“, Кети Пери им одда...
Зејн Малик и Тејлор Свифт изненадија со дует за „50 нијанси потемно“ (видео) Како што песната на Ели Голдинг, „Love Me Like You Do“, направена специјално за ...