Продолжува таму каде застанала: По цели 9 години Џоџо објавува нов спот

Некои пејачи и пејачки се појавуваат со една хит песна која долги години се памети и останува во срцето на слушателите, а веднаш потоа засекогаш исчезнуваат од музичката сцена. Таков е случајот и со оваа девојка која се најде на светските топ листи пред повеќе од 10 години и потоа потполно падна во заборав.

prodolzuva-tamu-kade-zastanala-po-celi-9-godini-objavuva-nov-spot-01.jpg

Пред извесен период Џоџо повторно го најави своето деби со трите песни кои излегоа пред еден месец и повторно го разбуди интересот за нејзината музика.

Сега го објави нејзиниот прв спот за песната „When love hurts “ кој со сигурност повторно ќе ја качи на врвот на топ листите.

Погледнете го нејзиниот најнов спот:

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg