Тркало на среќата со Метрополи: Шанса да освоите одлични награди!

Метрополи, реномираниот бренд за сладолед што го сакаат милиони, најавува супер промоција! На 27.05 (сабота) во трговскиот центар Vero Jumbo во Скопје од 11:00 до 14:00 часот, подгответе се да учествувате во Тркалото на Среќата на Метрполи и отклучете ја можноста да освоите различни возбудливи награди.

trkalo-na-srekjata-so-metropoli-shansa-da-osvoite-odlichni-nagradi-01.jpg

Искусете го исчекувањето и возбудата додека го вртите Тркалото на среќата и откријте ги неверојатните награди што ве очекуваат:

• Професионална лажица за сладолед

• Ранец

• Чадор

• Торба за купување

• Сладоледи Метрополи

Дојдете, и добијте шанса да го завртите Тркалото на среќата. Со секое вртење, возбудата се зголемува, а вие би можеле да заминете со една од овие фантастични награди.

Доколку го пропуштите настанот во сабота, не грижете се. Возбудувањата продолжуваат, а распоредот е следен:

Недела 28.05 од 11:00 до 14:00

Среда 31.05 од 16:00 до 19:00

Сабота 03.06 од 11:00 до 14:00

Недела 04.06 од 11:00 до 14:00

Запомнете, среќата ги фаворизира љубителите на сладолед во Метрополи. Ве очекуваме!

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg