Coca-Cola квиз: Откриј каков Дедо Мраз си по душа!

Празничната магија може да започне со Coca-Cola! На светот му се потребни повеќе Дедомразовци, па зошто да не донесеш радост и ти некому?

coca-cola-kviz-otkrij-kakov-dedo-mraz-si-po-dusha-01.jpg

Грижлив или дарежлив Дедо Мраз или можеби веселиот и ентузијастички?

Како да откриете?

1. Инсталирајте ја Coca Cola апликацијата од PlayStore или AppStore.

2. Регистрирајте се со вашиот e-mail, играјте го квизот во апликацијата и споделете празнична радост.

3. Ќе добиете нотификација „награда“ што значи дека Coca-Cola ќе донира на Црвен крст во ваше име.

Споделете каков Дедо Мраз сте со вашите блиски и пријатели – да ја поделиме радоста со оние на кои им е најпотребна! Биди нечиј Дедо Мраз овие празници!

На кампањата се приклучија и познатите македонски инфлуенсери - погледнете каков тип на Дедо Мраз се Стефонатор, Јанг Дади, Dave’s Kitchen, Дина Јашари, Јана Серафимова и Александар Динев.

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg