Ретка сцена: Бен Афлек и бившата Џенифер Гарнер се прегрнуваат во автомобил, актерот споделува интимен миг со неа (фото)

На неодамнешни папарацо фотки, Бен Афлек и Џенифер Гарнер се прегрнуваат во автомобилот на актерот. Во еден миг, тој си ја навали и главата на нејзиното рамо, а се чини и двајцата вистински уживаа во интимниот момент.

ben-aflek-i-bivshata-dzhenifer-garner-imaa-intimen-moment-se-pregrnuvaat-vo-avtomobil-akterot-se-navali-na-nea-foto-01.jpg

Бракот на Бен Афлек и Џенифер Гарнер беше далеку од совршен, но сега актерите се во навистина добри односи, најмногу поради нивните деца.

Џенифер Гарнер се чини е во добар однос и со сегашната сопруга на Бен – Џеј Ло.

Според нови папарацо фотки, пак, изгледа дека Гарнер и Бен се многу, многу блиски.

ben-aflek-i-bivshata-dzhenifer-garner-imaa-intimen-moment-se-pregrnuvaat-vo-avtomobil-akterot-se-navali-na-nea-foto-03.jpg

На фотките направени во саботата (16.09) актерите се во автомобилот на Бен Афлек.

Иако не се гледа добро, Page Six открива дека внатре, на совозачкото седиште, е и нивната ќерка Серафина.

ben-aflek-i-bivshata-dzhenifer-garner-imaa-intimen-moment-se-pregrnuvaat-vo-avtomobil-akterot-se-navali-na-nea-foto-10.jpg

ben-aflek-i-bivshata-dzhenifer-garner-imaa-intimen-moment-se-pregrnuvaat-vo-avtomobil-akterot-se-navali-na-nea-foto-04.jpg

Наводно, Бен отишол да ја земе Серафина од кај мајка ѝ, а Гарнер седи на задното седиште.

Пред да излезе од автомобилот, актерката се подава напред кон седиштето на Бен и изгледа како да се прегрнуваат.

Во еден миг, Бен ја навали и главата на нејзиното рамо.

ben-aflek-i-bivshata-dzhenifer-garner-imaa-intimen-moment-se-pregrnuvaat-vo-avtomobil-akterot-se-navali-na-nea-foto-06.jpg

На фотките и двајцата изгледаат навистина среќно, а откако излезе од автомобилот, Гарнер имаше широка насмевка на лицето.

Од Page Six ги контактирале актерите за интимниот момент, но не добиле одговор.

ben-aflek-i-bivshata-dzhenifer-garner-imaa-intimen-moment-se-pregrnuvaat-vo-avtomobil-akterot-se-navali-na-nea-foto-09.jpg

За потсетување, Бен Афлек и Џенифер Гарнер се венчаа во 2005 година. Тие најавија дека се разделуваат кратко откако ја прославија годишнината, а го финализираа разводот во 2018 година.

Заедно имаат три деца за кои се грижат заедно.

ben-aflek-i-bivshata-dzhenifer-garner-imaa-intimen-moment-se-pregrnuvaat-vo-avtomobil-akterot-se-navali-na-nea-foto-12.jpg

Додека Бен е веќе цела година во брак со Џеј Ло, Џенифер Гарнер е во врска со бизнисменот Џон Милер од 2018 година.

ben-aflek-i-bivshata-dzhenifer-garner-imaa-intimen-moment-se-pregrnuvaat-vo-avtomobil-akterot-se-navali-na-nea-foto-13.jpg

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Има социјална анксиозност и панични напади, беше во врска со Џесика Бил – кој е Крис Еванс, најсекси... Двапати ја одбил улогата што го направи светски познат, вели дека едвај чека да ...
Провалил во туѓ дом без облека под дејство на дрога, 2 пати беше во затвор – Мрачното минато на Робе... Поради зависноста од дрога, Роберт Дауни Џуниор беше уапсен безброј пати, двапат...
Џенифер Анистон без грам шминка - како изгледа актерката во реалноста на 53 години? (фото) Како изгледа познатата актерка кога позира за насловна страна, а како кога е „ул...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg