Ева Мендес прв пат во јавноста по породувањето (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Software Engineer 13-03-2018
Продавач 20-03-2018


Ева Мендес прв пат во јавноста по породувањето (фото)

Актерката Ева Мендес пред само 6 недели стана мајка на малечката ќерка Есмералда Амада, а веќе вчера беше забележана во опуштено, прекрасно издание.

eva-mendes-prv-pat-vo-javnosta-po-poroduvanjeto-foto-01.jpg

Во бременоста Ева се криеше од јавноста затоа што и таа и нејзиниот сопруг Рајан Гослинг не ги сакаат шпекулациите и „продавањето“ на приватниот живот, па така не се знаеше точно колку килограми накачила за време на бременоста.

Но, само неколку недели по породувањето реши да ја истакне својата добро сочувана фигура.

Актерката се појави со широка насмевка на лицето, облечена во широк џемпер, темни фармерки и чизми на потпетица.

Би можело да ве интересира:

По Met Gala: Емотивните пораки кои славните ги посветија на најблискит... Мислите дека најслаткиот момент кој го имаа Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс, заедн...
Успешно го сокриле од јавноста цели 15 години: Кои се славните родител... Одредени славни холивудски ѕвезди со сите сили се обидуваат да ги сокријат и заш...
Ева Лонгорија на 42 години е во 4-тиот месец од бременоста Ева Лонгорија и нејзиниот сопруг Хозе Бастон се верија во декември 2015-та и вер...