Сестринска вечер - Џиџи и Бела Хадид згодни и разголени


Сестринска вечер - Џиџи и Бела Хадид згодни и разголени

Џиџи Хадид скоро се врати од романтичниот одмор со Зејн Малик и реши истиот момент кога ќе пристигне во Лос Анџелес да се види со својата омилена сестра, Бела Хадид.

sestrinska-vecer-dzidzi-i-bela-hadid-zgodni-i-razgoleni-01.jpg

Двете суперманекенки излегоа на вечерка во еден од омилени места во Западен Холивуд, „The Nice Guy“.

19-годишната Бела решила да облече длабоко и широко отворено деколте, а нејзината 21-годипна сестра да ги покаже совршените стомачни.

Двете сестри кои вртат погледи:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бела Хадид во целосно црн аутфит и без грам шминка, на вечера во Лос А... Бела Хадид повторно докажа дека е природна убавица со тоа што се појави пред кам...
Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на ... Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...
Работела 5 работи едновремено, модел е на 69 години: Факти за мајката ... Маје Маск изгледа прекрасно, чита постојано, горда е на својата сива коса и на с...