Јелена Ѓоковиќ го истакна минијатурниот струк во светкав фустан на Гала вечера во Милано


Јелена Ѓоковиќ го истакна минијатурниот струк во светкав фустан на Гала вечера во Милано

Пред неколку месеци се шпекулираше за стабилноста на бракот на Новак и Јелена бидејќи долго време не беа видени заедно, за на елегантен и гламурозен начин да ги побијат во Милано.

jelena-gjokovik-go-istakna-minijaturniot-struk-vo-svetkav-fustan-na-gala-vecera-vo-milano-001.jpg

Тениската легенда Новак Ѓоковиќ покажаа дека и после долги години се во медена фаза, на хуманитарната гала вечера во Милано, одржана од Фондацијата Новак Ѓоковиќ.

На црвениот тепих Новак се појави во елегантен црн костум, додека Јелена одбра светкав, разигран фустан кој ја истакна нејзината слаба фигура.

Насмеани и природни како секогаш:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Само Јелена Карлеуша (41) може да „износи“ вакви смели стајлинзи (фото) Уште два смели стајлинзи во низата на Јелена Карлеуша... Јелена Карлеуша не...
Јелена Карлеуша, Анастасија Ражнатовиќ: Балкански ѕвезди кои изгледаат бомбастично во бикини На која ѝ се заштитен знак раскошните облини, на која тенкиот струк, а на која д...
Јелена Карлеуша на 42 години доминира во смели бикини изданија на плажа во Турција (фото) „Маж ми барем еднаш дневно ми пишува дека НЕ ме сака. Непоправлив романтичар“, с...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg