Бред Пит под истрага за насилство врз децата: Вербално и физички ги нападнал во приватниот авион


Бред Пит под истрага за насилство врз децата: Вербално и физички ги нападнал во приватниот авион

Бред Пит моментално е под истрага од страна на полицијата и социјалните служби заради тврдењата дека бил вербално и физички насилен со неговите деца на приватен авион, само еден ден пред Анџелина да поднесе документи за развод.

bred-pit-pod-istraga-za-nasilstvo-vrz-decata-verbalno-i-fizicki-gi-napadnal-vo-privatniot-avion-1.jpg

Целото семејство било во авионот, кога Бред испил повеќе отколку што треба и почнал да вика.

ТMZ тврди дека тоа е капката која ја прелило чашата Анџелина да се одлучи на развод.

Моментално Пит сериозно се брани од обвинувањата дека извршил било какво насилство врз децата.

„Бред е свесен за проблемите и очајно се обидува за уште шанса која ќе му го спаси бракот и понуди заедно да одат на терапија за одвикнување од дрога и алкохол. Реалноста е дека Бред е уште лудо вљубен во Анџелина. Ја обожава и никогаш намерно не би ја повредил.“ вели еден извор.

„Да, пие и пуши марихуана. И да, имаат кавги во кои тој го подига тонот.Но, знае дека треба да се подобри и да биде подобра личност заради децата.“

Пит од друга страна пак, бил лут што Џоли се опкружила со „моќни пријатели“ неколку месеци пред разводот.

bred-pit-pod-istraga-za-nasilstvo-vrz-decata-verbalno-i-fizicki-gi-napadnal-vo-privatniot-avion-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Анџелина Џоли позира во неглиже и бањарка на балкон во Париз Облечена во неглиже и бањарка, Анџелина Џоли е префинета дама на балкон во Париз...
Развод по 25 години, афера со мажена жена: Која е љубовницата на Џеф Безос? Само неколку часа пред американските медиуми да ја обелоденат неговата љубовна а...
Зошто Анџелина Џоли му го прави хорор тежок разводот на Бред Пит? „Иако Џоли го прави хорор овој процес за него, тоа нема да го убеди да ѝ се врат...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg