Адел се обидува да биде Бијонсе (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Адел се обидува да биде Бијонсе (видео)

Јасно е дека Адел е воодушевена од Бијонсе. Таа дури и зажали што ја освои наградата Албум на годината на доделувањето на Греми, наместо Бијонсе.

adel-ja-imitira-bijonse-na-sred-koncert-01.jpg

Сега, реши да ја имитира:

Инаку, на почетокот на концертот во Мелбурн таа изјавила дека ќе се случат два часа плачење и жалење за поранешното момче.

Плус, уште еден магичен момент кога таа пее:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Длабоко деколте и тон накит: Бијонсе се дотера за концерт на Бруно Мар... Бијонсе не ужива само во своите настапи и концерти, туку и како дел од публиката...
Адел го чепка носот, Бритни Спирс грицка нокти: Што прават славните ко... Како и сите останати луѓе, така и славните личности имаат по некоја слабост од к...
Како изгледале супермоделите во '70-тите и '80-тите? Во време на многу „самопрогласени“ Инстаграм модели, да се потсетиме на едно вре...