Јана Бурческа стана мајка


Јана Бурческа стана мајка

Овогодинешната претставничка на нашата земја на Евровизија, Јана Бурческа, се породи во средата.

jana-burcheska-stana-majka-01.jpg

Јана откри дека е бремена во прекрасното видео со кое се претстави на Евровизија, а на нејзиниот настап изгледаше совршено.

jana-burcheska-stana-majka-02.jpg

По настапот, нејзиното момче ја запроси пред целата јавност, а неодамна среќниот пар се венчаше.

She said yes!

SHE SAID YES!!!!! 💍💍💍💍💍💍💍

Posted by Eurovision Song Contest on Thursday, May 11, 2017

Вчера, Јана се породи и стана мајка на ќеркичка, која ќе се вика Дона, а сестрата на Јана на Инстаграм објави фотка со која соопшти дека нејзината сестра родила здраво девојче.

https://www.instagram.com/p/BaHUE4ann2S/

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Семејството на Стив Џобс одмора на луксузна јахта во Италија Лорин Џобс, вдовицата на Стив Џобс, заедно со нивните две ќерки Ерин и Ив, денов...
Впечатлива трудница: Криси Тајген во гламурозен розов фустан во Осло (... Моќниот пар е подготвен да му посака добредојде на второто дете во новата година...
Славни мажи и секс симболи, кои воедно се и „мамини синчиња“ Фатално привлечни славни мажи кои важат за секс симболи и имаат сè што една жена...