Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Менаџер 20-09-2021


Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки

Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарите, како и сите најчудни моменти што се случија за време на церемонијата.

instagram-fotki-na-dzvezdite-od-oskari-2018-001.jpg

Не ги изоставивме и најдобрите шеги на Џими Кимел како домаќин на шоуто, а и желбата за вино на Џенифер Лоренс.

Сепак, покрај сите официјални и гламурозни фотки од настанот, тука се и приватните фотки на ѕвездите кои ги објавија на нивните Инстаграм профили.

Од подготвувањето, до самата церемонија и забавите по Оскарите, погледнете ги најдобрите Инстаграм фотки на ѕвездите „зад сцената“:

Мајли Сајрус, Лиам Хемсворт и Елтон Џон на „after-party“

 

My favorite men :) @eltonjohn @liamhemsworth

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Андра Деј и нејзината мајка

Тераџи Хенсон и Џон Синглтон на церемонијата

Елизабет Филипс го покажа стајлингот пред да се појави на црвен тепих

Виола Дејвис со семејството пред Оскари

 

❤️

A post shared by Viola Davis (@violadavis) on

Kако Гал Гадо се подготвуваше за Оскари:

Како Хајди Клум се подготвува за црвен тепих:

 

Lots of hair and make up @lindahaymakeup @wendyiles_hair @tombachik #oscars

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Џенифер Гарнер подготвена за Оскари:

Хајди Клум со Шанина Шајк и Адријана Лима

 

@adrianalima @shaninamshaik and meeeeeeeeee 😘😘😘

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

 

With these beauties @adrianalima and @shaninamshaik #oscars

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Бумерангот на Салма Хајек – подготвена за Оскари

 

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Софија Вергара со колегите на Оскари

 

#oscarsweekend2018🎉 @jessetyler @justinmikita 💃🏻💃🏻

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Софија Вергара со сопругот на Vanity Fair забавата

 

Luvv uu❤️❤️ @vanityfair #oscars2018

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Рики Мартин со Мајли Сајрус, Елтон Џон и Лајонел Ричи на „after party“

 

Music for life. #EltonJohnAIDSFoundation Gala #oscars

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on

Џина Родригез пред Оскарите и на црвен тепих

 

#90oscars

A post shared by Gina Rodriguez (@hereisgina) on

Виола Дејвис со фотка од неа и картите

 

Getting ready for tonight! #Oscars #BTS

A post shared by Viola Davis (@violadavis) on

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди на кои треба да им се забрани Фотошоп И славните понекогаш сакаат да го прикажат нивниот живот на социјалните мрежи ка...
Кога славните дами ќе излезат од дома без грам шминка (фото) Исто како и сите останати жени, така и славните жени сакаат да го одморат лицето...
Како ѕвездите го поминаа празникот и со какви Инстаграм фотки го честитаа Велигден? Католичкиот Велигден оваа година се падна на 1-ви април, но ѕвездите повеќе беа ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg