Хајди Клум и 17 години помладото момче не можат да ги тргнат рацете еден од друг (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 23-01-2020


Хајди Клум и 17 години помладото момче не можат да ги тргнат рацете еден од друг (фото)

Нуркање, сончање, духот на Италија и многу бакнежи и прегратки, звучи како совршен одмор зарем не?

hajdi-klum-i-16-godini-pomladoto-momche-ne-mozat-da-gi-trgnat-racete-eden-od-drug-foto-01.jpg

Хајди Клум (45) и Том Каулиц (28), гитаристот на групата Tokio Hotel, се заедно од март, а периодов уживаат на крстарење во Италија.

Германскиот супермодел и мајка на 4 деца изгледа одлично во бикини, а со 17 години помладото момче е повљубена од кога било.

На папарацо фотките се гледа дека тие не можат да ги тргнат рацете еден од друг.

Како се забавува познатиот пар за време на летниот одмор:

С. С.| Црнобело

Би можело да ве интересира:

Хајди Клум ужива на одмор со 19 години помладиот вереник, пред свадбата во Капри (фото) Хајди Клум и 19 години помладото момче Том Каулиц уживаат на одмор во Капри, кад...
Лејди Гага не може да ги тргне рацете од новото момче, Бредли Купер е историја 33-годишната пејачка во сексапилно издание ужива во друштво на новото момче. Дал...
Боса и без шминка - Фотки од „втората свадба“ на Хајди Клум (46) и Том Каулиц (29) во Капри, Италија Откако во февруари тајно се венчаа, германскиот супермодел и 17 години помладото...