Бикини во боја на вино и насмевка на лицето: Елена Ристеска ужива на Миконос (фото)


Бикини во боја на вино и насмевка на лицето: Елена Ристеска ужива на Миконос (фото)

Од одлични ноќни клубови до рајски плажи, овој остров е совршена комбинација за незаборавен летен одмор.

elena-risteska-uziva-na-mikonos-foto-01.jpg

Миконос, познат и како грчката Ибица, е место кое привлекува светски познати личности како Линдзи Лохан, Кендал Џенер и Расел Кроу. На магијата на овој остров годинава не ѝ одолеа и нашата Елена Ристеска.

Со група пријатели македонската пејачка одлучи летово да се релаксира и забавува таму.

Бикини во боја на вино, гладијаторски сандали, насмевка на лицето и забавата може да започне.

Дел од фотките од нејзиниот летен одмор:

 

Selfies, selfies... 💋 #mykonos #mymykonos

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

 

Love is in the air... #mykonos

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

 

Friends=family 🤷🏻‍♀️💜🍀 #loveher @mersihaakazim

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

 

@principote_mykonos 🙄😊

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

 

@principote_mykonos

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

 

@principote_mykonos

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

 

#mymykonos @principote_mykonos

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

Прочитајте и Каролина Гочева повторно на својата омилена летна дестинација Миконос!

С. С.| Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Ло без шминка, со природна виткана коса на одмор со Алекс и четири... Џенифер Лопез и Алекс Родригез се заедно повеќе од 1 година и многу често го пом...
Кети Пери и Орландо Блум на одмор на грчкиот остров Крф (фото) За разлика од другите припадници на холивудската А-листа кои кога ја посетуваат ...
Каролина Гочева повторно на својата омилена летна дестинација Миконос ... Велат Миконос секогаш е добра идеја, а ова дефинитивно важи за Каролина Гочева. ...