78-годишниот Ал Пачино си фати 39 години помлада девојка: Која е Метал Дохан?


78-годишниот Ал Пачино си фати 39 години помлада девојка: Која е Метал Дохан?

Актерката позната по серијата „Weeds“ му го освои срцето на Ал Пачино, а парот веќе размислува за вселување заедно.

78-godishniot-al-pachino-si-fati-39-godini-pomlada-devojka-koja-e-metal-dohan-01.jpg

Ал Пачино (78) си фати девојка која има само 39 години. Станува збор за израелската актерка, пејачка и авторка Метал Дохан.

Работите помеѓу парот изгледаат сериозни затоа што тие беа фотографирани заедно како купуваат во салон за мебел. Легендарниот актер беше во црн стајлинг, додека Дохан се одлучи за летна комбинација во разиграни тонови.

Извор близок до парот откри дека тие се состануваат веќе неколку месеци и се многу среќни заедно.

Ал Пачино, кој е татко на 3 деца, продолжува со својата традиција на состанување со помлади жени.

Како изгледа Метал Дохан:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

51-годишниот Дејвид Гета со 24 години помладата девојка на плажа на Мајами (фото) Во минималистичко бело бикини бринетата со француско потекло го покажа своето то...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...
Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...

Спонзорирани линкови: