Шајло како момче, Анџелина без градник: Кога Џоли сака да оди на ручек без никој да ја види (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Агроном 13-07-2020


Шајло како момче, Анџелина без градник: Кога Џоли сака да оди на ручек без никој да ја види (фото)

Актерката со 3 од нејзините 6 деца беше уловена во лежерно издание, иако сакаше да се сокрие од папараците.

shajlo-kako-momche-andjelina-bez-gradnik-koga-djoli-saka-da-odi-na-ruchek-bez-nikoj-da-ja-vidi-foto-01.jpg

Анџелина Џоли беше фотографирана со 12-годишната Шајло и 10-годишните близнаци Вивиен и Нокс во Лос Анџелес.

Дури и нивното куче, кое го водеше Шајло, беше со нив на ручек во ресторанот.

Трите постари деца на 43-годишната ѕвезда овојпат не беа со неа. Таа се едноставен стајлинг со бела маичка и панталони, а со помош на шапката и очилата за сонце се обиде да ги избегне љубопитните погледи на околината.

Ќерката на Анџелина, Шајло повторно беше облечена во својот препознатлив момчешки стил.

Инаку, Џоли и Бред Пит се среде судска битка за старателство врз децата.

Прочитајте и Се облекува како момче, сака да ја викаат Џон: 10 факти за Шајло, ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит!

Џоли со децата:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Зошто Анџелина Џоли му го прави хорор тежок разводот на Бред Пит? „Иако Џоли го прави хорор овој процес за него, тоа нема да го убеди да ѝ се врат...
Анџелина Џоли позира во неглиже и бањарка на балкон во Париз Облечена во неглиже и бањарка, Анџелина Џоли е префинета дама на балкон во Париз...
Анџелина Џоли со маска на шопинг, додека кружат гласини дека ќерка ѝ Шајло избегала кај Бред Пит Првото биолошко дете на Џоли и Пит кое е девојче, но вели дека се чувствува како...

Најчитани неделава