Се облекува како момче, сака да ја викаат Џон: 10 факти за Шајло, ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
PPC Specialist 19-08-2019
Возач 19-08-2019


Се облекува како момче, сака да ја викаат Џон: 10 факти за Шајло, ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит

Биолошката ќерка на познатите актери живее и функционира по свои правила и од дома има комплетна поддршка.

se-oblekuva-kako-momche-saka-da-ja-vikaat-dzon-10-fakti-za-shajlo-kjerkata-na-andzelina-dzoli-i-bred-pit-01.jpg

Шајло Џоли Пит е прекрасно синооко девојче кое сака да биде момче и токму така и живее.

Првата биолошка ќерка на Анџелина Џоли и Бред Пит е родена во март 2006 година.

Факти за Шајло:

Има 12 години и 5 браќа и сестри.

se-oblekuva-kako-momche-saka-da-ja-vikaat-dzon-10-fakti-za-shajlo-kjerkata-na-andzelina-dzoli-i-bred-pit-02.jpg

Сака да ѝ се обраќаат со името Џон и се облекува како машко, а родителите комплетно ја поддржуваат.

se-oblekuva-kako-momche-saka-da-ja-vikaat-dzon-10-fakti-za-shajlo-kjerkata-na-andzelina-dzoli-i-bred-pit-20.jpg

se-oblekuva-kako-momche-saka-da-ja-vikaat-dzon-10-fakti-za-shajlo-kjerkata-na-andzelina-dzoli-i-bred-pit-04.jpg

Родена е со царски рез во африканската држава Намибија. Близнаците на Џоли и Пит се родени во Франција.

se-oblekuva-kako-momche-saka-da-ja-vikaat-dzon-10-fakti-za-shajlo-kjerkata-na-andzelina-dzoli-i-bred-pit-08.jpg

Секое дете на славниот пар имало по една дадилка, вкупно 6 и за нив бил задолжен братот на Анџелина, Џејмс. Се разбира, и Шајло растела со дадилка.

se-oblekuva-kako-momche-saka-da-ja-vikaat-dzon-10-fakti-za-shajlo-kjerkata-na-andzelina-dzoli-i-bred-pit-06.jpg

se-oblekuva-kako-momche-saka-da-ja-vikaat-dzon-10-fakti-za-shajlo-kjerkata-na-andzelina-dzoli-i-bred-pit-07.jpg

Првата објавена фотка од Шајло како бебе чинеше 7.2 милиони долари и беше најскапо продадена фотка од „позната личност“, сè додека не се родија близнаците Вивиен и Нокс, чии фотографии чинеа 14 милиони.

se-oblekuva-kako-momche-saka-da-ja-vikaat-dzon-10-fakti-za-shajlo-kjerkata-na-andzelina-dzoli-i-bred-pit-17.jpg

se-oblekuva-kako-momche-saka-da-ja-vikaat-dzon-10-fakti-za-shajlo-kjerkata-na-andzelina-dzoli-i-bred-pit-19.jpg

Уште 5 факти на следната страна...Би можело да ве интересира:

Имал брак од 4 месеци, секаде ја носи мајка си: 18 факти за Бредли Куп... Кога беше прогласен за најсекси маж на светот изјави дека навистина му се допаѓа...
10 забавни факти за оние кои сакаат да научат нешто ново Следниве факти не се од суштинско значење за вашето образование, но ќе ви се нај...
10 вистини во кои ќе се пронајдете ако имате братучетка блиска како се... Во многу семејства братучетките се навистина блиски, дури и како сестри. Ако е т...